Прицел оптический DISCOVERY Optics HD/34 4-24x50 ZERO STOP FFP - 3575695

3
24
3
Код: 3575695
Артикул: agr80214
Производитель: Discovery
В наличии
18 550 грн
Наши преимущества
0 800 75 03 01
0 800 75 03 01
БЕСПЛАТНО
по территории Украины
График работы
График работы
Пн-Пт: 10:00 - 19:00
Сб-Вс: 10:00 - 19:00
Доставка и оплата
Доставка и оплата
Доставка: НоваяПочта, Самовывоз, Курьер
Оплата: Наложенный пл., Privat, Оплата картой, На ФОП и на ТОВ с НДС Товары до 300 грн. отправляются по предоплате
Рассрочка плати позднее
+ 18550баллов на счет

Обмен и возврат без стресса

В «PANCER PROTECTION» мы всегда на вашей стороне. Если товар не подошел – вы можете вернуть или поменять его в течение 14 дней с момента покупки. Главное – чтобы он был в оригинальном виде, без следов использования, с ярлыками и чеком. Если вы получили не тот размер, цвет или модель, пересылку оплачиваем мы, в других случаях — клиент.

Как оформить возврат?

Привезите товар в наш офис в Киеве (ул. Ивана Кудри, 40, г. Печерска) или отправьте по почте (адрес уточните у менеджера). Обязательно приложите копию чека. По любым вопросам и претензиям пишите по 3315089@gmail.com — мы рассмотрим ваш вопрос и ответим в течение 5 рабочих дней.

Описание Прицел оптический DISCOVERY Optics HD/34 4-24x50 ZERO STOP FFP

Оптичний прилад Discovery HD 4-24X50 SFIR - прилад зі збільшенням від 4 до 24 крат. Труба приладу має посадковий діаметр 34мм, що позитивно позначається на світлопропусканні. Лінзи приладу виготовлено з ніскодисперсного скла підвищеної чіткості та вкрито багатошаровим просвітлювальним покриттям, зокрема й усі внутрішні. Прицільна сітка SLT FFP IR MIL - на основі Mildot, гравірована на склі. Сітка тонка і зручна для введення поправок за поділками як по вертикалі, так і по горизонталі, з урахуванням сили вітру. Так само прицільна сітка має багатоступеневе підсвічування червоного кольору, що, безсумнівно, додає зручності під час полювання в сутінках. Важливо зауважити, що для зручності під час дальньої стрільби з пневматики і нарізної зброї сітка SLT FFP IR MIL розташована в першій фокальній площині (FFP) і актуальна на будь-якій кратності. Прилад має картинку з підвищеною чіткістю і розширеним полем зору. Вузол поправок оснащений збільшеними тактичними барабанами з можливістю обнулення і функцією Zero-Stop. Зручна, бічна відбудова паралакса від 10 ярдів розташована зліва. У комплекті з приладом поставляється сонцезахисна бленда, захисні гумові кришки, кільця на вівер.

Прилад рекомендовано до встановлення на вогнепальну зброю до 308 кал. включно, а також на PCP пневматику.

Серія приладів Discovery Optics HD - прилади з лінзами високої чіткості для складних умов. Лінзи з низькодисперсного скла з повним оптичним просвітленням роблять зображення яскравим і чітким. Збільшення дає змогу використовувати прилад у широкому діапазоні мисливських завдань, зокрема й для стрільби на далекі дистанції. Підсвічування сітки, розташованої в першій фокальній площині, робить прицілювання зручним у важких умовах. Барабанчики поправок мають функції обнулення і фіксації. Прилади заповнені інертним газом для запобігання запотівання. Бічна відбудова паралакса робить фокусування швидким і точним.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Діаметр об'єктива (мм): 50
  • Кратність: 4-24
  • Поле зору (Ft@100Yd): 27,5-4,6
  • Видалення вихідної зіниці (мм): 90...100
  • Відлаштування паралакса від (ярдів): 10
  • Діаметр труби приладу 34 мм
  • Крок барабана поправок 1/10 MIL
  • Діапазон поправок: 40 MOA
  • Прицільна сітка: SLT FFP IR MIL MIL
  • Підсвічування сітки Червоне
  • Налаштування діоптрій на окулярі ±2
  • Вага нетто (грам): 776
  • Габарити (мм): 317

Основные характеристики Прицел оптический DISCOVERY Optics HD/34 4-24x50 ZERO STOP FFP

Диаметр объектива, мм 50
Увеличение, кратность 4-24

Отзывы о Прицел оптический DISCOVERY Optics HD/34 4-24x50 ZERO STOP FFP

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Нет отзывов об этом товаре.

Вопросы и ответы (FAQ) Прицел оптический DISCOVERY Optics HD/34 4-24x50 ZERO STOP FFP

Нет вопросов об этом товаре.
Подобные товары