Інформація
Пошук

Берет військовий

2588106
Для -
Камуфляж -

435 грн

Для -
Камуфляж -
3429051
Для -
Камуфляж -

503 грн

Для -
Камуфляж -
3574780
Камуфляж - Червоний

539 грн

Камуфляж - Червоний
3574779
Камуфляж - Темно-сірий

539 грн

Камуфляж - Темно-сірий
3574784
Камуфляж - Полинь

539 грн

Камуфляж - Полинь
3574783
Камуфляж - Бірюзовий

539 грн

Камуфляж - Бірюзовий
3574782
Камуфляж - Світло сірий

539 грн

Камуфляж - Світло сірий
3574781

539 грн

3573659
Камуфляж - Бордовий
Материал - Вовна

618 грн

Камуфляж - Бордовий
Материал - Вовна
2588100

272 грн

2588101
Для -
Камуфляж -

286 грн

Для -
Камуфляж -
2588122
Для -
Камуфляж -

286 грн

Для -
Камуфляж -
2588108
Для -
Камуфляж -

440 грн

Для -
Камуфляж -
3219043

459 грн

3219044

459 грн

Показано з 1 по 15 із 30 (всього 2 сторінок)

Берет військовий

Військові берети України - історія виникнення


Уніфікована форма одягу з’явилась на рубежі XVI-XVII століття. І саме тоді виникла необхідність розрізняти військові підрозділи між собою. Для цього придумали приборні кольори. Залежно від національних військово-історичних традицій їх кількість коливається від 6 до 16 відтінків, але переважно це 9-12 кольорів. Берет, як частина форменого одягу, існує у багатьох країнах вже давно. Взагалі він вперше з'явився ще в часи Середніх віків і був частиною повсякденного гардероба. У ХІХ столітті у Франції цей головний убір став елементом військового одягу. А військові берети звичної для нас форми здобули популярність під час Першої Світової війни, коли їх масово використовували французькі танкісти. Також солдати хвалили берет за його зручність. В ньому можна було спати та використовувати як підшоломник. Берет туго облягав голову і на ньому не були помітні плями від мастила. Згодом чорний берет став широко використовуватись і в інших країнах Європи. 


В українському війську в різний час на приналежність до певного виду військ вказували різні елементи: випушки (окантовка) на погонах, петлиці, околиші кашкетів та ін. Наприклад, чорний берет також був частиною форми інженерно-технічних частин армії УНР. Військовий однострій продовжує розвиватись відповідно до потреб часу та подій у світі. Сьогодні берет - це одна з ознак частин спеціального призначення, а також єдиний елемент приборного кольору на однострої.   


Берети військові - основні види


Берети української армії зберігають національні традиції та мають історичне підґрунтя. Зокрема лише у 2017 році десантно-штурмові війська України одягли темно-бордові берети (колір марун). Моду на цей колір запровадили британці і навіть радянські війська до 1968 року носили саме такі берети. Але в тому році СРСР здійснив черговий злочин - вторгнення в Чехословаччину. Щоб ввести в оману місцеве населення і прикинутись представниками ООН російські десантники носили берети голубого кольору, які так і залишились в російській армії до сьогодні. Інші види беретів ЗСУ:


  1. Темно-зелений або темно-синій кольори. Даний відтінок характерний для морської піхоти. В країнах, де цей підрозділ вважається елітним, військові берети мають темно-зелений колір. Якщо ж цей вид військ виконує функції суто берегової охорони - використовують синій колір. 

  2. Червоний колір. В такому кольорі носять берети солдати ракетних військ та артилерії. Артилеристи УНР та УГА також носили головні убори аналогічного кольору. Більш світлий колір вибрали для Військової служби правопорядку. 

  3. Малиновий колір. Цей відтінок характерних для військовослужбовців Президентського полку. Цікаво, що цей колір (пурпур) був дуже поширений в часи козацтва і вважався символом звитяги та багатства. Президентський полк - це елітна частина війська України, яка також репрезентує ЗСУ під час офіційних заходів та зустрічей. 


Берет загальновійськовий виготовляється у кольорі степ (зелений). Гірська піхота носить берети темно-сірого кольору (ґрунт), Повітряні сили - кольору грозове небо, а Сили спеціальних операцій - колір сталь. 


Де і як купити берет військовий

Наш магазин Pancer Protection пропонує придбати загальновійськовий берет ЗСУ та інші моделі. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому гарантуємо високу якість продукції. Замовити товар можна на нашому сайті. Уся продукція розділена на категорії, тому необхідну позицію можна знайти швидко і просто. Способи доставки по Києву:


  • самовивіз;

  • експрес-доставка (1-2 години);

  • звичайна доставка (1-2 дні).


Ціна буде залежати від ваги посилки. По Україні доставляємо Новою поштою. Як оплатити замовлення:


  • післяплата при отриманні;

  • готівкою або карткою в магазині;

  • переказ на картку ПриватБанку;

  • на рахунок фірми.


При замовленні на суму від 5 тисяч гривень доставка безкоштовна. Якщо замовлення до 300 гривень відправляємо лише після передоплати. Також пропонуємо індивідуальний пошив військової форми, оренду/прокат спорядження. Якщо товар не підійшов, оперативно обмінюємо річ протягом 14 днів з моменту замовлення у випадку збереження її товарного вигляду. Звертайтесь за вказаними номерами телефонів, наші менеджери дадуть відповіді на будь-які запитання.