Інформація
Пошук

Монокуляр

2589754

430 грн

3559538

4 343 грн

3559540

3 913 грн

3559543

5 117 грн

2589773

585 грн

3572601

2 429 грн

3574315
Вес - 412 г
Диаметр объектива, мм - 50
Размер - 225 x 78 x 62 мм

2 292 грн

Вес - 412 г
Диаметр объектива, мм - 50
Размер - 225 x 78 x 62 мм
3574944
Вес - 200 г (з кришками 214 г)
Диаметр объектива, мм - 40 мм
Размер - 156 x 52 x 52 мм

2 346 грн

Вес - 200 г (з кришками 214 г)
Диаметр объектива, мм - 40 мм
Размер - 156 x 52 x 52 мм
3572602

2 159 грн

3572603

1 898 грн

3572604

2 029 грн

2589806

1 390 грн

2589768

1 224 грн

2589769

1 576 грн

2589770

1 410 грн

Показано з 1 по 15 із 63 (всього 5 сторінок)

Монокуляр
Монокуляр

Багатьох любителів висококласної оптики і тих, хто змушений нею користуватися по службовому обов'язку, цікавить питання: купити монокуляр або бінокль? Більшість відповість, що бінокль краще, що в корені неправильно. Якщо порівнювати ці два вироби, то варто в першу чергу подумати над цільовим використанням, а також над ціновим питанням.


Види монокулярів і головні характеристики

Перше, і основне, розподіл розподіляє ці вироби на дві групи:


монокль денного типу;

монокуляри нічного бачення.

Нічні моделі, на відміну від денних, забезпечені лінзами зі спеціальним покриттям, які дозволяють бачити в умовах недостатньої освітленості.


Що стосується параметрів, за якими вибирають такі вироби, то тут все просто - вони загальні для всієї оптики (біноклів, монокуляри та зорових труб). Виділимо основні:


Кратність (збільшення). Мала кратність (до 4х) відмінно підійде для новачків і тих, хто спостерігає без штатива. Середні показники збільшення (4х-10х) і великі (понад 10х) розраховані на користувача з упевненою рукою, а краще зі штативом, т.к.неустойчівость конструкції і тремтіння зображення зроблять неможливим нормальне користування виробом.

Діаметри вхідного і вихідного зіниць (визначають пучок променів, який буде проходити крізь лінзу). Чим вони більші, тим якісніше светосіловие показники, збільшення і якість зображення в цілому. Але варто зауважити, що моделі, які мають великі діаметри зіниць, зазвичай великі і габаритні.

Поле огляду (вся область, яку видно крізь монокль). Як і в будь-який оптиці, цей параметр збільшується в міру зменшення кратності. А це значить, що в моделях з великим полем огляду не передбачена можливість сильного наближення зображення.

Дозвіл (показник чіткості зображення). Ця характеристика повинна бути не меншою за ту, яку видає людське око - 60 кутових секунд.

Тип фокусування (дозволяє зосередитися на певних об'єктах). Їх три: центральна, внутрішня, роздільна. Останній варіант не відноситься до монокль, т.к.окуляр всього один.

Основні відмінності монокулярів і біноклів

По-перше, купити монокуляри з великою кратністю (або не дуже - це вже вам вирішувати) коштує не скільки для спостереження, а швидше для стеження. Повороти голови в такому випадку допоможуть компенсувати зменшений кут огляду в порівнянні з біноклем.


По-друге, купити монокуляри в інтернет-магазині можна значно дешевше, ніж купувати цілий бінокль, що дає можливість замовити вироби різного типу і, при необхідності, комбінувати їх.


По-третє, монокль важить набагато менше, ніж його «побратим» бинокуляр. Це дуже важливий момент для тих, хто раціонально використовує місце в рюкзаку, а також просто фізично не має можливості брати з собою зайве.


Де купити монокуляр

Ціна монокулярів в Україні доступна кожному нашому покупцеві, т.к.інтернет-магазин "PANCER PROTECTION" співпрацює безпосередньо з виробниками. Саме це дозволяє нам реалізовувати продукцію за прийнятною вартістю без переплати посередникам.


Якщо ви перебуваєте в Києві, то купити монокуляр можна у виставковому залі нашого офісу, попередньо уточнивши наявність товару і зробивши замовлення. Жителям інших міст України купити монокуляр можна за допомогою доставки поштовими і транспортними посередниками.


Монокуляр для військових і туристів

Військові часто використовують монокуляр для слідкування, адже цей прилад здатен збільшувати пейзаж, як і бінокль. Найсучасніша оптика водонепроникна, а сама лінза захищена від запотівання та механічних подряпин. Монокуляр застовують не тільки військовослужбовці, а й туристи та мисливці для спостереження за природою.

Використовують прилад і в складних тактичних ситуаціях, коли слідкування є важливим фактором виживання. Монокуляр зручний і нескладний в експлуатації, тому цивільні часто купують їх для активного відпочинку.

Прилад має суттєві переваги над звичайним біноклем, адже є маленьким і легким. Його не складно переносити, так як він вміщується у кишеню чи підсумок. Завдяки оптичним властивостям монокуляра можна розглядати найменші деталі на відстані, недоступній для людського ока. Матове негладке покриття не ковзає в руці, щоб власник не випустив приладдя у дощ чи сніг.

Монокуляр коштує дешевше, ніж бінокль, але дозволяє використовувати відразу два прилади з різним налаштуванням. Таким чином, цей апарат безперечно кращий варіант для військового чи туриста.

Як купити монокуляр і не помилитися?

Усі монокуляри відіграють одну головну функцію – наближення зображення, тому типів, за якими вони класифікуються, не так багато. Ось основні з них:

  1. З компасом. Головною відмінністю є наявність компаса, який розміщується на приладі. Вони важливі в кемпінгах і походах, де є ризик випадково заблукати.

  2. Монокуляр нічного бачення. Звичайний оптичний прилад залежний від освітлення, тому погано працюють в темряві. Монокуляр нічного бачення здатен працювати вночі, і буває інфрачервоним або тепловізійним.

  3. Монокуляр-далекомір. Оптика оснащена приладом для вимірювання дистанції між споглядачем й об’єктом.

Слід зважати і на кратність збільшення. Зазвичай монокуляр може наближати об’єкти не більше, ніж в 10 разів. Це пов’язано з невеликим розміром лінз, який не дозволяє бачити далі допустимої відстані.

Можна обрати монокуляр з регуляцією діапазону збільшення, так як вони більш універсальні та дозволяють краще фокусуватися на обраній точці.

Оптика нічного бачення підбирається за потребою. Монокуляр з підсилювачем демонструє гарні результати в сутінках, а тепловізійні незамінні в умовах цілковитої пітьми, навіть якщо ви не шукаєте живу істоту.

Монокуляр купити за вигідними цінами

Військторг «Панцир» представляє вибір монокулярів різних видів з широким діапазоном цін. Магазин співпрацює безпосередньо з виробниками для того, щоб клієнти не переплачували за послуги посередників. Мешканці Києва можуть оглянути монокуляр у виставковому залі нашого офісу, попередньо уточнивши наявність по телефону, а ще оформити доставку поштовими службами чи на таксі. Купити монокуляри в Львові, Харкові, Одесі та інших містах можна через сайт, розрахувавшись кращим для вас способом. Замовлення на суму від 5 000 грн ми висилаємо за власний рахунок.

В інтернет-магазині «Панцир» покупці можуть економити за допомогою накопичувальної картки, бонусної програми або соціальної картки учасника АТО. Замовляйте товари для підрозділів за оптовими цінами, щоб зберегти свої кошти.

Ми пропонуємо придбати одяг, який ми пошиємо за індивідуальними замірами, або готову продукцію нашого бренду для військовослужбовців, поліцейських, охоронців і мандрівників. Для журналістів, режисерів фільмів і туристів діє послуга оренди спорядження та форми за низькими цінами – всього 10% від вартості товару на день.