Інформація
Пошук

Газові горілки

3574409

1 720 грн

3572042

1 327 грн

2589017

616 грн

2589626

735 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Газові горілки


Газова горілка для подорожей та роботи в польових умовах

Такі невеличкі кухні дуже зручні для активного та пасивного відпочинку. Вони значно полегшують процес приготування їжі, залишаючи час для радощів та насолоди. Щоб покупка стала максимально результативною, потрібно визначитись в переважних умовах її використання, стандартних об’ємах харчування, що плануються. Як кожний продукт, горілка газова має переваги та недоліки у користуванні. Розглянемо про все детально. 

Як розуміти базові характеристики?

Купити газову горілку нескладно, треба трішечки терпіння. Розумний вибір основується на розумінні параметрів приладу та його можливостей задовольнити Ваші потреби.

  1. Потужність, вимірюється в Вт, BTU, W. Чим вище цей показник, тим швидше закипає вода, тим більше витрати палива. Саме так буває зазвичай. Проте існує велика залежність від конструкції нагрівача. Може бути запропонована слабкіша газова горілка, ціна якої нижче, але завдяки кмітливому інженерному проектуванню корисна дія приладу буде вищою. Середніми параметрами для туристичних цілей прийнято вважати від 2000 до 3000 Вт.

  2. Вага, вимірюється в г. Для відпочинку в кемпінгу важливість цього параметру опосередкована. Проте для пішохідного туриста з рюкзаком показники ваги мають вирішальне значення. Існує закономірність, чим газова горілка (Львів) менша, тим нижча її потужність. Бувалі альпіністи вже вміють знаходити золоту межу. А сучасні виробники пропонують обладнання вагою до 50 г. Це окремі насадки, що стикуються з балоном.

Існують ще шлангові газові горілки, ціна яких більша, проте вони стійкіші та продуктивніші і з середньою вагою.

  1. Розмір в пакуванні. Переносна горілка купляється через її мобільність, тому одразу треба розуміти, скільки місця доведеться відвести під неї серед речей. Туристи практикують складати її у котел для приготування їжі. 

  2. Функція захисту від вітру. Конструктивні особливості газових горілок передбачають незначний захист. Для цього сопла горілок розділяють металевими пластинами на секції. Якщо вітер задує один сектор, то інші продовжать роботу. 

Основні вітрозахисні функції виконують спеціальні гнучкі екрани. Не варто нехтувати цією позицією, якщо Ви завчасно розумієте ймовірність вітру. Захист від сильного повітряного потоку збільшує ефективність роботи обладнання, зменшує втрати тепла та палива.

Є маленька особливість. Набалонна газова горілка, купити яку можна у військторзі Панцир, може використовуватись із окремим вітрозахисним екраном тільки при його розташуванні не ближче 3 см до будь-якого елемента обладнання. Є ризики перенавантаження тепловою енергією та виходу з ладу. Деякі виробники пропонують одразу інтегровані системи, тому додатковий захист їм не потрібен.

  1. Час закипання води, вимірюється в хв. Це відносний показник, який має більш маркетингове значення. На час закипання 1 л води в середньому необхідно 3-5 хв. Проте наявність вітру, довкільні погодні умови мають значний вплив на швидкість нагріву. Зі зміною висот точка кипіння води поступово знижується.

Можна купити газову горілку (Івано-Франківськ) дорогу, проте без використання професійного туристичного посуду кипіння води швидко не настане. Особливо привабливі в цьому питанні інтегровані кухні для приготування їжі. 

  1. Можливість помірного регулювання вогню. Такий запит актуальний для тих, хто збирається готувати страви. Навіть для приготування будь-якої крупи необхідний режим томління. У цьому випадку інтегровані системи переважно програють. Їх основна ідея – закип’ятити воду.

  2. Кріплення до балонів. Не всі моделі горілок мають подвійний клапан, що не дозволяє контакт з резервуарами байонетного типу та з різьбленням. Проте не бійтеся купити горілку газову з одним клапаном, завжди є в наявності під’єднувачі до балонів інших типів.

  3. Стабілізатори. Деякі виробники передбачають нестійкість горілки, тому пропонують в наборі пластикову або металеву триногу, яка кріпиться на балон.

Які основні види газових горілок?

Виділяють до 4 основних видів мобільних горілок:

  • Набалонні;

  • Шлангові;

  • Інтегровані системи приготування;

  • Рідиннопаливні та мультипаливні горілки.

Де краще придбати газові горілки? Ціни?

Військторг Панцир спеціалізується на роботі з обладнанням для кемпінгів. Наші менеджери розуміють переваги та недоліки кожного виду газових горілок і готові провести детальну консультацію задля формування Вашого влучного вибору. Відвідайте наші магазини в Києві або зв’яжіться з нами за телефоном гарячої лінії. Оформлення замовлення та його доставка займуть до 2-х днів. Ми відправляємо товар Новою Поштою всім нашим покупцям. Якщо не маєте можливості виконати оплату при покупці, пропонуємо оформити розстрочку на зручний термін.

Магазин Панцир розуміє потреби клієнтів та втілює бажання у життя!