Інформація
Пошук

Керамбіти

3566255

1 100 грн

3381870

1 353 грн

3548585

2 624 грн

3548599

2 296 грн

3409699

1 408 грн

3434200

2 552 грн

3566254

3 784 грн

3307653

2 266 грн

3566256

1 230 грн

3381826

1 292 грн

3381846

1 456 грн

3381843

1 456 грн

3381825

1 210 грн

3381867

1 210 грн

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Керамбіти

Ножі керамбіти - історія виникнення


Ножі керамбіти відрізняються оригінальною та екзотичною формою, тому сплутати їх з іншими видами зброї досить складно. Керамбіт - це короткий ніж (5-9 см), який має вигнуту форму клинка, що нагадує кіготь хижака. Клинок заточують з внутрішньої сторони, хоча зустрічаються варіанти гострого леза з обох. Ще одна особливість - кільце на руків’ї. 


Керамбіт з’явився близько 750 років тому на острові Суматра (Індонезія). Слова karambit мають кілька варіантів перекладу: “кіготь тигра”, “шпора курчати”, “кіготь орла”. Походження ножа пов’язане з широкою популярністю півнячих боїв на Малайських островах. Для більшого ефекту до ніг півнів прив’язували спеціальні вигнуті ножі. Птахи ранили ними не лише себе і противника, а й навколишніх людей. Це переконало жителів Суматри в тому, що така зброя буде ефективна в боях.


Керамбіт відмінно показує себе в сутичках, він утримується зворотним хватом, вістря спрямоване в бік від себе. Кільце на руків’ї, через яке протягують вказівний або середній палець, призначене для максимально надійного хвату. Ріжучі різкі рухи знизу вгору - це основний принцип бою даною зброєю.



Сфери застосування керамбітів та їхні види?


Сьогодні ножі керамбіти переважно використовуються під час воєнних навчань, військових операціях та для самооборони. Цікаво, що керамбіт є одним з елементів спорядження агентів Управління по боротьбі з наркотиками в США. У тренованих руках - це смертоносна зброя, хоча ніж має досить обмежений діапазон ударів. Але якість і сила цих ударів на найвищому рівні, найефективніші - різкі січні рухи. Також удари мають більший радіус дії і керамбітом можна нанести велику кількість порізів майже без особливого фізичного навантаження.  


Також керамбіти широко використовуються як господарсько-побутовий інструмент. Ніж буде корисним під час походів, полювання та риболовлі. Ним можна легко і швидко обробляти м’ясо, чистити та різати овочі, відкривати консерви. Завдяки своїй екзотичній формі, ножі керамбіти популярні і серед дітей. Але в цьому випадку лезо виготовляють з дерева, пластику або інших безпечних матеріалів. 


За сотні років форма керамбітів не змінилась, але підвищення вимог сучасних споживачів стали причиною появи нових різновидів ножів з різних матеріалів. Керамбіти поділяються на наступні види:


  • Бурунг. Лезо ножа схоже на кіготь хижого птаха. Коротке лезо розташоване практично перпендикулярно до рукоятки. 

  • Мінанг. За формою нагадує серп. Заточений з внутрішньої сторони, рукоятка призначена для зворотного хвату.

  • Мінанг Харімау. Схожий за формою на кіготь тигра, на руків’ї часто присутнє зображення цієї тварини. 

  • Таджи. Походить з острова Ява. Найбільш вигнутий (більше ніж на 90 градусів) з традиційних малайських ножів. Кільце металічне. Вважається найсмертоноснішим видом керамбітів, тому що наносить дуже важкі травми. 

  • Бесар. Схожий на традиційний мисливський ніж, лезо товсте і широке, лише злегка вигнуте. Ручка відігнута в сторону.

  • Лаві Айям. Ніж невеликий, має класичну форму шпори птаха.

  • Куку махан. Характеризується плавним вигином леза. Схожий на традиційний бойовий ніж. 


Керамбіт буде досить ефективним під час самооборони. Ним можна завдати противнику множинні удари, при цьому роззброїти людину з керамбітом практично неможливо.   


Де купити ножі керамбіти?


Величезний вибір ножів у нашому магазині дозволяє кожному підібрати найкращу для себе модель. Ніж керамбіт стане чудовим подарунком для мисливців, туристів та любителів екзотичної зброї. Замовити зброю можна на нашому сайті pancer.com.ua. Всі замовлення обробляються максимально швидко і вже через кілька днів річ буде у її нового власника. Як отримати товар: 


  • забрати самостійно у магазині в м. Київ;

  • замовити експрес доставку (до 2 годин) м.Київ;

  • замовити звичайну доставку Новою поштою по Києву та Україні. 


Оплатити замовлення можна готівкою або через термінал при отриманні на поштовому відділенні чи в магазині. Товари на суму від 5 тисяч гривень доставляємо безплатно. Якщо ж сума менша ніж 300 гривень, потрібно буде внести передоплату. Для кращої економії рекомендуємо переказати кошти на банківську картку або рахунок фірми, тоді не буде потреби додатково сплачувати поштовий збір. Якщо виникла така необхідність, можна повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки.