по території України!
по території України!
Сб-Нд: 10:00 - 19:00
Оплата: Накладений пл., Privat, Оплата картою, На ФОП і на ТОВ з ПДВ Товари до 300 грн. відправляються за передоплатою
Обмін і повернення без стресу
В «PANCER PROTECTION» ми завжди на вашій стороні. Якщо товар не підійшов — ви можете повернути або поміняти його протягом 14 днів з моменту покупки. Головне — щоб він був в оригінальному вигляді, без слідів використання, с ярликами і чеком. Якщо ви отримали не той розмір, колір або модель, пересилку оплачуємо ми, в інших випадках — клієнт.
Як оформити повернення?
Привезіть товар в наш офіс в Києві (вул. Івана Кудрі, 40, м. Печерська) або відправте поштою (адрес уточните у менеджера). Обов’язково прикладіть копію чека. По будь-яким питанням і претензіям пишіть на 3315089@gmail.com — ми розглянемо ваше питання та відповімо протягом 5 робочих днів.
Опис Шкарпетки трекінгові ЧОРНІ "Балістика" 1 пара 46-48
Комфорт ніг – один із ключових чинників працездатності військовослужбовців. Тому якість шкарпеток має вирішальне значення – вони здатні значно покращити загальне самопочуття та витривалість бійця. Літні шкарпетки від «Балістики» спеціально розроблені та протестовані для важких польових умов. Їхній комбінований склад та особливе плетіння сприяють ефективному відведенню вологи, підтримці оптимальної температури та захисту від натирань і мозолів. Особливості товару До переваг наших трекінгових шкарпеток належать такі: Бавовна забезпечує м’якість, повітропроникність та швидке поглинання вологи, поліамід – міцність та зносостійкість, а еластану – щільне прилягання виробу до ноги. Ділянки, на які припадає найбільше навантаження – п’ята та мисок, – зміцнені нейлоновими нитками, тому ефективно протидіють протиранню. Тож шкарпетки прослужать довше. Широка фіксаційна резинка з посиленим подвійним бортом дозволяє шкарпеткам зручно сидіти на гомілці без сповзання. А поперечний бандаж слугує надійній фіксації на ступні. Вентиляційні зони в кількох критичних місцях покращують терморегуляцію. Амортизаційне махрове плетіння на стопі пом’якшує удари під час ходи чи бігу, а це зменшує втому і біль у ногах. Ці шкарпетки нижчі за штатні, що видаються в ЗСУ, і не так перетискають гомілку. Технічні характеристики Склад: 78% – бавовна; 17% – поліамід; 5% – еластан. Сезонність: літні. Призначення: військові, туристичні. Кількість: 1 пара.Відгуки про Шкарпетки трекінгові ЧОРНІ "Балістика" 1 пара 46-48
Немає відгуків про цей товар.










