по території України!
по території України!
Сб-Нд: 10:00 - 19:00
Оплата: Накладений пл., Privat, Оплата картою, На ФОП і на ТОВ з ПДВ Товари до 300 грн. відправляються за передоплатою
Обмін і повернення без стресу
В «PANCER PROTECTION» ми завжди на вашій стороні. Якщо товар не підійшов — ви можете повернути або поміняти його протягом 14 днів з моменту покупки. Головне — щоб він був в оригінальному вигляді, без слідів використання, с ярликами і чеком. Якщо ви отримали не той розмір, колір або модель, пересилку оплачуємо ми, в інших випадках — клієнт.
Як оформити повернення?
Привезіть товар в наш офіс в Києві (вул. Івана Кудрі, 40, м. Печерська) або відправте поштою (адрес уточните у менеджера). Обов’язково прикладіть копію чека. По будь-яким питанням і претензіям пишіть на 3315089@gmail.com — ми розглянемо ваше питання та відповімо протягом 5 робочих днів.
Опис Виносна тактична кнопка Fenix AER-02
Компанія Fenix випустила більш досконалий варіант відмінно себе зарекомендували тактичних кнопок. Модель отримала назву Fenix AER-02. Така кнопка складається з корпусу-адаптера, який замінює собою звичайний хвостовик ліхтаря. Вона зроблена з металу і покрита шаром анодування Premium Type III. Перехідник щільно накручується на корпус ліхтаря і виключає будь-яке попадання всередину вологи або бруду. Безпосередньо включити ліхтар можна, скориставшись контактною площадкою. На відміну від попередньої модифікації, кнопка Fenix AER-02 також дозволяє вибрати потрібний режим роботи ліхтаря за рахунок другого перемикача. Обидва вони працюють повністю беззвучно і збережуть працездатність принаймні на 100 000 кліків. Перераховані деталі тактичної кнопки з'єднані шнуром, скрученим кільцями як у стаціонарних телефонів. Завдяки тому, що такий провід легко розтягується, контактну площадку можна винести на 80 см від ліхтаря. Вона кріпиться за допомогою липучок — ще одного нововведення виробників, яке спрощує швидку фіксацію аксесуара. Кнопка сумісна з ліхтарями Fenix PD35, TK09, TK15, TK22, UC35, TK15C, PD35TAC.
Особливості:
задекларований робочий ресурс в 100 000 натискань;
кнопка працює абсолютно беззвучно;
можливість установки на відстані 24-80 см;
повна гідроізоляція всіх стиків;
вага кнопки становить 65 м;
сумісність з великою кількістю фірмових ліхтарів;
система швидкого кріплення за допомогою липучки.
Відгуки про Виносна тактична кнопка Fenix AER-02
Немає відгуків про цей товар.
