по території України!
по території України!
Сб-Нд: 10:00 - 19:00
Оплата: Накладений пл., Privat, Оплата картою, На ФОП і на ТОВ з ПДВ Товари до 300 грн. відправляються за передоплатою
Обмін і повернення без стресу
В «PANCER PROTECTION» ми завжди на вашій стороні. Якщо товар не підійшов — ви можете повернути або поміняти його протягом 14 днів з моменту покупки. Головне — щоб він був в оригінальному вигляді, без слідів використання, с ярликами і чеком. Якщо ви отримали не той розмір, колір або модель, пересилку оплачуємо ми, в інших випадках — клієнт.
Як оформити повернення?
Привезіть товар в наш офіс в Києві (вул. Івана Кудрі, 40, м. Печерська) або відправте поштою (адрес уточните у менеджера). Обов’язково прикладіть копію чека. По будь-яким питанням і претензіям пишіть на 3315089@gmail.com — ми розглянемо ваше питання та відповімо протягом 5 робочих днів.
Опис Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Auto Brightness (Weaver)
Даний приціл призначений виключно для полювання в світлий час доби. Сенсор прицілу має складну конструкцію і реагує на рівень освітленості. При сонячній погоді прицільна точка має максимальну яскравість. У похмуру погоду прицільна точка має меншу яскравість. Коли навколишній кількість світла не дозволяє зробити прицільний постріл - прицільна точка має мінімальну яскравість або повністю відключається.
Не дивлячись на те, що поле зору коліматорних прицілів практично не обмежено, а стрілок може "вести" мета обома очима і не стільки залежати від якості оптики, як при стрільбі з оптичних прицілів, все ж компанія Hawke приділила значну увагу оптичним властивостям прицілу. Всі оптичні поверхні покриті 25-ти шаровим покриттям, що просвітлює, що, безумовно, впливає на якість зображення і сприяє більш прицільної стрільби особливо в умовах зниженої видимості.
Приціл виконаний в ударостійкому, водонепроникному, алюмінієвий корпус, що надійно захищає оптику від небажаних пошкоджень при ударах, падіннях, потужної віддачі та складних погодних умовах.
Прицільна мітка являє собою червону підсвічену точку, з автоматично регульованою яскравістю. Якщо Ви забули вимкнути підсвічування, автоматичне відключення харчування допоможе зберегти заряд батареї. Крім того при закритій кришці прицільна марка відключиться автоматично.
Приціл оснащений знімним кріпленням для установки на прицільні планки типу Weaver/Picatinny. Відкриті барабани введення поправок по вертикалі і горизонталі мають ціну кліка 1 МОА.
Для зручності приціл укомплектований знімною пластиковою кришкою, повністю закриває приціл під час транспортування.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 1х
- Діаметр об'єктиву, мм: 27х18
- Поле зору (м/100м): 15.7
- Покриття, що просвітлює, лінз: повне багатошарове покриття (Fully Multi-Coated) 25 шарів
Конструктивні особливості:
- Тип прицільної марки: точка (Dot)
Відгуки про Приціл коліматорний Hawke RD1x WP Auto Brightness (Weaver)
Немає відгуків про цей товар.








