Ліхтар Eagletac MX25L4 SST-90 P (2850 Lm) - 2592346

3
24
Код: 2592346
Артикул: sva921185
Виробник: EagleTac (USA)
Немає в наявності
0 грн
Наші переваги
0 800 75 03 01
0 800 75 03 01
БЕЗКОШТОВНО
по території України!
Графік роботи
Графік роботи
Пн-Пт: 10:00 - 19:00
Сб-Нд: 10:00 - 19:00
Доставка і оплата
Доставка і оплата
Доставка: НоваПошта, Самовивіз, Кур'єр
Оплата: Накладений пл., Privat, Оплата картою, На ФОП і на ТОВ з ПДВ Товари до 300 грн. відправляються за передоплатою
Розстрочка плати пізніше

Обмін і повернення без стресу

В «PANCER PROTECTION» ми завжди на вашій стороні. Якщо товар не підійшов — ви можете повернути або поміняти його протягом 14 днів з моменту покупки. Головне — щоб він був в оригінальному вигляді, без слідів використання, с ярликами і чеком. Якщо ви отримали не той розмір, колір або модель, пересилку оплачуємо ми, в інших випадках — клієнт.

Як оформити повернення?

Привезіть товар в наш офіс в Києві (вул. Івана Кудрі, 40, м. Печерська) або відправте поштою (адрес уточните у менеджера). Обов’язково прикладіть копію чека. По будь-яким питанням і претензіям пишіть на 3315089@gmail.com — ми розглянемо ваше питання та відповімо протягом 5 робочих днів.

Опис Ліхтар Eagletac MX25L4 SST-90 P (2850 Lm)

 Драйвер EagleTac C9500 SEL. На відміну від багатьох інших компаній, Eagletac виробляє свої власні драйвера, які максимально підходять під завдання, поставлені при виробництві конкретних моделей ліхтарів. В драйвері понижуючого типу EagleTac C9500 SEL використана передова дорога лінійна технологія (Linear technology), що дозволяє досягти ККД до 95% (зазвичай ККД 90% вже вважається відмінним показником для драйверів). Більш технологічно досконалий і компактний синхронний понижуючий перетворювач дозволяє заощадити місце на мікросхемі для додаткової електронної начинки, стабілізуючої яскравість світлового потоку незалежно від заряду батареї або температури. Разом з тим драйвер забезпечує максимальне енергозбереження, як в режимі світіння, так і в режимі очікування. Мікропроцесор запрограмований таким чином, що управління ліхтарем стає ще більш зручним, а головне, інтуїтивно зрозумілим. Понижуючий драйвер дозволяє використовувати акумулятори без захисту від перерозряду.

 Світлодіод Luminus SST-90 - один з найпотужніших на сьогодні світлодіодів від американської компанії Luminus, який з успіхом використовується в пошукових і тактичних кишенькових ліхтарях, де просто необхідний спрямований далекобійний джерело світла. Світлодіод характеризується великою силою світла (17 000 Кд при тілесному куті світлового потоку 9°), великим світловим потоком (понад 2500 Люмен), високою надійністю і строком служби (більш 60 000 годин), а також низьким коефіцієнтом теплового опору.

 

Технічні характеристики:

  • Світловий потік зі світлодіода: 2850 Лм
  • Світловий потік, ANSI: 2210 Лм
  • Колірна температура (відтінок): 6500 До
  • Відтінок: Холодний білий
  • Дистанція освітлення: 479 м
  • Освітленість у центрі плями на відстані 1м: 57300 Лк
  • Ширина центрального кута світлового потоку: 7°
  • Ширина кута бічного засвічення: 58°
  • Ударостійкість: до 2 метрів при падінні на бетон;
  • Водонепроникність: до 2-х м по стандарту IPX-8 (довготривала занурення);

 

Конструктивні особливості:

  • Світлодіод Luminus SST-90 P
  • Драйвер EagleTac C9500 SEL;
  • Енергозберігаюча функція Turbo Boost;
  • Електронна стабілізація яскравості: яскравість залишається постійної в міру розряду батарей;
  • Електронна система захисту від неправильної установки батареї.
  • Індикація розряду елементів живлення;
  • Рефлектор: алюмінієвий, гладкий
  • Безпечне загартоване скло з двостороннім покриттям, що просвітлює (світлопроникність 96%);
  • Кнопка управління тестована на 500 000 циклів натискань.
  • Позолочені і посріблені контакти
  • Ефективна система тепловідведення (пряма пайка світлодіода на мідну основу) значно зменшує теплове опір між світлодіодом і радіатором
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав T6061;
  • Покриття корпусу методом анодування Type III (анодований шар понад 25 мкм забезпечує підвищену корозійну і зносостійкість, а також відмінні діелектричні властивості)
  • Ліхтар може стояти на торці;
  • Можливість вибору інтенсивності включення при вимкненому ліхтарі

 

Режими/тривалість роботи:

 

РЕЖИМ   СВІТЛОВИЙ ПОТІК ЧАС РОБОТИ (АКБ EAGLETAC 3400 МАГ)

Відгуки про Ліхтар Eagletac MX25L4 SST-90 P (2850 Lm)

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ліхтар Eagletac MX25L4 SST-90 P (2850 Lm)

Немає запитань про цей товар.
Подібні товари