Ліхтар Klarus RS20 Black - 2592422

3
24
3
Код: 2592422
Виробник: Klarus
Немає в наявності
2 806 грн
Наші переваги
0 800 75 03 01
0 800 75 03 01
БЕЗКОШТОВНО
по території України!
Графік роботи
Графік роботи
Пн-Пт: 10:00 - 19:00
Сб-Нд: 10:00 - 19:00
Доставка і оплата
Доставка і оплата
Доставка: НоваПошта, Самовивіз, Кур'єр
Оплата: Накладений пл., Privat, Оплата картою, На ФОП і на ТОВ з ПДВ Товари до 300 грн. відправляються за передоплатою
Розстрочка плати пізніше
+ 2806 балів на рахунок

Обмін і повернення без стресу

В «PANCER PROTECTION» ми завжди на вашій стороні. Якщо товар не підійшов — ви можете повернути або поміняти його протягом 14 днів з моменту покупки. Головне — щоб він був в оригінальному вигляді, без слідів використання, с ярликами і чеком. Якщо ви отримали не той розмір, колір або модель, пересилку оплачуємо ми, в інших випадках — клієнт.

Як оформити повернення?

Привезіть товар в наш офіс в Києві (вул. Івана Кудрі, 40, м. Печерська) або відправте поштою (адрес уточните у менеджера). Обов’язково прикладіть копію чека. По будь-яким питанням і претензіям пишіть на 3315089@gmail.com — ми розглянемо ваше питання та відповімо протягом 5 робочих днів.

Опис Ліхтар Klarus RS20 Black

Ліхтар Klarus RS20 Black

Особливості • Застосовується основний світлодіод CREE XM-L2-U2 LED забезпечує максимальний світловий потік в 1050 ANSI люмен, а боковий світлодіод CREE XP-G2 R5 видає "розсіяний" світловий потік в 220 ANSI люмен • Нова конструкція з двома світлодіодами - один традиційний головний світлодіод і другий світлодіод, встановлений збоку на тілі ліхтаря • Головний світлодіод, розміщений в глибокому гладкому відбивачі видає промінь на максимальну відстань 316 метрів • Бічний світлодіод дозволяє використовувати як ліхтарик кемпінговий, з можливістю використання додаткових змінних світлофільтрів ( червоний, зелений або синій) • Сім режимів світіння + три режими мигання, управління двома окремими кнопками • Один із чотирьох додаткових змінних світлофільтрів може бути встановлений на бічній випромінювач (за замовчуванням встановлений білий, червоний/зелений/синій купуються окремо) • Спеціально розроблений магнітний контактор для підключення кабелю живлення USB • Магнітний контактор має вбудований захист від короткого замикання, що дає можливість безпечно експлуатувати ліхтарик при повному зануренні у воду • В кабелі використовується стандартний порт USB, що дозволяє заряджати ліхтар вдома, в офісі, в аеропорту, в автомобілі або в будь-якому місці, де є доступ до зарядки від USB • Новий ергономічний дизайн робить експлуатацію та управління ліхтариком дуже простим і зручним • У комплектацію входить акумуляторна батарея Klarus 18650/2600mAh 3.7 V з вбудованою платою управління Samsung, призначеної для автоматичного вирівнювання +/- полярності незалежно від орієнтації батареї в ліхтарику • Зубчаста передня кромка з нержавіючої сталі захищає скло і відбивач від пошкоджень • Функція пам'яті - запам'ятовується останній режим, якщо ліхтар працював у ньому більше 3х сек. При наступному включенні ліхтаря він включається в режимі запомненной • Водонепроникність на глибині до двох метрів - IPX-8 -2м

Відгуки про Ліхтар Klarus RS20 Black

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ліхтар Klarus RS20 Black

Немає запитань про цей товар.
Подібні товари